Biologický přípravek pro bezchybný chod domovních čistíren odpadních vod s urychlovačem

Kód zboží: ČOV - SET EAN: 8594066620101

SET biologického přípravku s urychlovačem určený pro zajištění bezchybného chodu domovních čistíren odpadních vod, který rovněž omezuje tvorbu zápachu.

  • Cena:200.00 Kč
  • Dostupnost: Ihned k odeslání (5 ks)
  • Záruka:24 měs.
Množství:

Biologický přípravek pro bezchybný chod domovních čistíren odpadních vod s urychlovačem

Biologický přípravek určený pro zajištění bezchybného chodu domovních čistíren odpadních vod, který rovněž omezuje tvorbu zápachu, snižuje objem kalů organického původu v odpadních vodách, nepoškozuje životní prostředí.

Soubor užitečných bakterií OxyBreak - domovní ČOV, sypká složka, která se aplikuje jako první, je určena pro očkování aerobní domovní čistírny odpadních vod a takzvaně „startuje“ biologické čištění. Pomáhá zajišťovat bezchybný chod čistírny, odstraňuje zápach, eliminuje tuhé usazeniny org. původu, včetně toal. papíru.

Tekutá enzymatická složka Urychlovač - 80 ml, urychluje biologické čištění, enzymy v ní obsažené zajišťují „ roznos“ bakterií po celém odpadním zařízení a zefektivňují jejich práci. Přípravek značně urychluje rozklad fekálií a hlavně tuků, které znemožňují efektivní práci bakterií. Účinně zabraňuje zápachu! Dvousložkový SET bakterií a enzymů je měsíční dávkou pro ČOV s kapacitou 4 - 10 osob.

Pokud se jedná o nově uváděnou ČOV do provozu, aplikujte bakterie a enzymy postupně, po týdenních až dvoutýdenních zmenšených dávkách, cca ¼ obsahu z obou složek balení, záleží na intenzitě provozu. Po postupném naočkování se SET dávkuje jednou měsíčně a dávky se mohou postupně snižovat.

Přípravek je shodný s OxyBreak - Domovní ČOV a navíc obsahuje URYCHLOVAČ.
 

Balení - sypká složka: 50 g
Balení - urychlovač: 80 ml