Biologický prostředek pro suchá WC OXYBREAK

Kód zboží: SUCHÁ WC EAN: 8594066620040

Ekologická směs biologických kultur pro rozklad veškerého organického odpadu v suchých wc, urychluje rozklad organické hmoty, napomáhá k odstranění zápachu.

  • Cena:160.00 Kč
  • Dostupnost: Ihned k odeslání (5 ks)
  • Záruka:24 měs.
Množství:

Biologický prostředek pro suchá WC OXYBREAK

Jedná se o směs mikrobiologických kultur a enzymů určených pro ošetřování suchých WC. Ekologicky zpracovává tuhé exkrementy v klasických suchých WC, značně urychluje rozklad organického odpadu, redukuje obsah a účinně napomáhá k odstranění zápachu.

Návod k použití:

Jedno balení - 50 g, dokáže zpracovat až 2m3 organického odpadu. Obsah sáčku (množství dle potřeby) aktivujte ve vlažné vodě (cca 20 - 30°C), nejlépe v plastové nádobě (cca 2 litry), a po 20-ti minutách roztok nalijte na obsah v suchém WC. V takto ošetřeném suchém WC nepoužívejte žádné desinfekční chemické přípravky, aby nedošlo k vyhubení bakterií a zastavení procesu rozkladu. Další dávkování provádějte vždy podle potřeby a intenzity provozu Vašeho WC.

Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty!

Při extrémně suchém a dlouhotrvajícím horkém počasí doporučujeme obsah WC udržovat vlhký.

Nepoužívejte vápno !

WC ošetřujte při teplotách min. 10°C a více.


Přípravek nepředstavuje žádné nebezpečí pro člověka, rostliny ani zvířata.

Upozornění:

Po aplikaci tohoto biopřípravku je nutné omezit používání chemických koncentrovaných desinfekčních prostředků, kyselin, louhů. Na WC mísách se nesmí používat závěsné aromatické přípravky, které obsahují chlór.
 

Balení: 50 g