Přípravek pro biologické čištění potrubí a sifonů s urychlovačem

Kód zboží: SIFONY - SET EAN: 8594066620057

SET ekologického přípravku s urychlovačem pro biologické čištění potrubí a sifonů od veškerých usazenin organického původu.

  • Cena:200.00 Kč
  • Dostupnost: Ihned k odeslání (5 ks)
  • Záruka:24 měs.
Množství:

Přípravek pro biologické čištění potrubí a sifonů s urychlovačem

Ideální dvousložkový ekologický prostředek pro domácnost k čištění všech odpadů a odpadních sifonů, (kuchyně, koupelny, sprchové kouty, prádelny). Pomáhá obnovit a preventivně udržet dokonalý průtok v odpadu, odstraňuje zápach! Vylučuje drahé instalatérské opravy a čištění.

SET FreeLine - Odpady, sifony neobsahuje žádnou žíravinu ani louh sodný, jenž poškozuje odpadní systém a ničí přírodní bakterie s kladným účinkem. Dokáže odstranit usazeniny z pracích prášků, mýdel, vlasů, tuků a biologického kuchyňského odpadu.

Sypká složka - FreeLine se aplikuje dle návodu jako první, tekutá enzymatická složka Urychlovač, až druhý den po aplikaci bakterií, viz návod na balení, nejlépe taktéž na noc. V odpadním systému působí několik dní. NENÍ ZDRAVÍ ŠKODLIVÝ.

SET postačí na ošetření čtyř sifonů a následných odpadů. Další výhodou je, že nehubí v žumpách, septicích a domovních čistírnách odpadních vod naočkované bakterie pro rozklad fekálií.

Přípravek je shodný s OxyBreak - Domovní ČOV a navíc obsahuje URYCHLOVAČ.

 

Balení - sypká složka: 50 g
Balení - urychlovač: 80 ml