Přípravek pro čištění odpadů a kanalizačních systémů s urychlovačem

Kód zboží: TUKY - SET EAN: 8594066620064

SET ekologického přípravku pro čištění odpadů, kanalizačních systémů a lapolů. Určeno pro potravinářský průmysl, zpracovny masa, restaurace, vývařovny.

  • Cena:220.00 Kč
  • Dostupnost: Ihned k odeslání (4 ks)
  • Záruka:24 měs.
Množství:

Přípravek pro čištění odpadů a kanalizačních systémů s urychlovačem

Dvousložkový biologický přípravek pro ekologické čištění odpadů, kanalizačních systémů a lapolů, určeno pro potravinářský průmysl, zpracovny masa, restaurace, vývařovny, neškodný pro životní prostředí.

Jedná se o směs enzymů a vybraných biologických kultur, které rozkládají navrstvené usazeniny tuků na organické látky, které již nemají nevhodné vlastnosti tuků (odstranění hydrofobních vlastností) a tím zabrání usazování tuku v odpadních systémech, srážení tuků na vnitřních stěnách trubek, tvrdnutí tuků v lapačích tuku a ucpávání ve vývodních trubkách.

Výhody:

  • zkapalňuje tukové nánosy v odpadních systémech, lapačích tuků a umožní jejich odtok
  • pomáhá udržovat čisté odpady
  • nepoškozuje prostředí, ve kterém působí
  • neškodí životnímu prostředí
  • snadná manipulace


Návod k použití a dávkování:

Obsah sáčku - 50g se rozmíchá ve 2 litrech vlažné vody (20 - 40°C) a nechá se 15 minut aktivovat. Pak roztok nalijeme do problematického odpadu. Čištění provádíme nejlépe ve dnech pracovního klidu nebo přes noc. Proces opakujeme při opětovném objevení obtíží způsobených tukem.

Tekutá enzymatická složka - 80 ml urychluje biologické čištění, enzymy v ní obsažené zajišťují „ roznos“ bakterií po celém odpadním zařízení a zajistí jejich efektivnější práci. Rozkládají tuky, organickou hmotu a účinně zabraňují zápachu. Aplikuje se druhý den po zavedení bakterií FatCrackeru dle návodu.

Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty!

Upozornění:

Během manipulace s přípravkem se nesmí používat desinfekční prostředky určené pro čištění odpadů.
 

Balení - sypká složka: 50 g
Balení - urychlovač: 80 ml