Set prostředků pro likvidaci tuků pro jídelny a kuchyně

Kód zboží: TUKY RES - SET EAN: 8594066620095

SET prostředků pro likvidaci tuků - Likvid - 1.0l + Free Flo Tablety + FatCracker - Rozklad tuků za zvýhodněnou cenu vhodný pro restaurace, hotely, jídelny, vývařovny, potravinářský průmysl, jatka, zpracovny masa i běžné domácnosti.

  • Cena:900.00 Kč
  • Dostupnost: Ihned k odeslání (1 ks)
  • Záruka:24 měs.
Množství:

Set prostředků pro likvidaci tuků pro jídelny a kuchyně

Likvid - Rozklad tuků:

Vyvážené složení enzymů dávají Likvidu mimořádnou schopnost rozštěpit tuky na organické frakce. Předností je rychlá reakce na tuky, které dokáže v krátké době přeměnit na tekutou substanci. Špatně protékající nebo zcela ucpaná odpadní (kanalizační) potrubí se pomocí Likvidu uvolní a zkapalněné usazeniny odtečou. V systému, kde je ještě zařazen odlučovač tuků, dokáže Likvid rozložit přitékající tuk a tím prodloužit lhůtu na vyvezení odlučovače. Při pravidelném používání Likvidu VYVÁŽENÍ TUKOVÉHO ODLUČOVAČE ZCELA ODPADNE. Určen také k umývání pracovních ploch a podlah v kuchyních, vývařovnách, restauracích.

Free Flo Tablety:

Velmi účinné pro rozklad tuků v odpadních jímkách a tukových lapačích. Zvolna se uvolňující enzymy a bakterie svou efektivní nepřetržitou prací likvidují tukové nánosy. 1 tableta dokáže pracovat v lapači 7 až 14 dní.

Rozklad tuků - FatCracker: - při objednání setu - ZDARMA

Jedná se o směs enzymů a vybraných biologických kultur, které rozkládají navrstvené usazeniny tuků na organické látky, které již nemají nevhodné vlastnosti tuků (odstranění hydrofobních vlastností) a tím zabrání usazování tuku v odpadních systémech, srážení tuků na vnitřních stěnách trubek, tvrdnutí tuků v lapačích tuku a ucpávání ve vývodních trubkách.
 

Balení - Likvid - Rozklad tuků: 1 l
Balení - Free Flo Tablety: 2 ks
Balení - Rozklad Tuků - FatBreaker: 50 g